Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Pro odborníky

Následující stránky a informace jsou určeny výhradně odborníkům, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat (definice odborníka podle § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění). V případě, že tomu tak není, je si tato vstupující osoba vědoma rizik spojených s chybným vyhodnocením tvrzení uvedených v reklamě

 
  • Kliknutím na tlačítko ANO (pokračovat) výslovně prohlašuji a potvrzuji, že jsem odborníkem, tedy osobou oprávněnou léčivé přípravy vydávat či předepisovat. V případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE.
  • Kliknutím na tlačítko ANO (pokračovat) výslovně prohlašuji a potvrzuji, že je mi známa definice odborníka. V případě, že nikoliv nebo v případě, že nepatříte mezi osoby oprávněné léčivé přípravky předepisovat, nebo vydávat, opusťte prosím tyto stránky stisknutím tlačítka NE
  • Pro případ, že nejsem odborníkem, pak jsem seznámen s riziky, kterým se vystavuji v důsledku možného chybného vyhodnocení informací, které jsou určeny odborníkům, přičemž tato rizika zcela akceptuji

Aridya 2 mg tablety

Aridya 2 mg tablety pro léčbu endometriózy.

SPC najdete zde

Ayreen

Ayreen  je perorální hormonální antikoncepce obsahující progestin dienogest . Může sloužit k efektivní léčbě mírných až středně závažných projevů akné u žen, které si současně přejí antikoncepci.

SPC najdete zde

Bellvalyn 0,15 mg/ 0,02 mg

Bellvalyn je perorální hormonální antikoncepce obsahující ethinylestradiol a progestin desogestrel v dávkovacím režimu 21 aktivních tablet + 7 placebo tablet

Birgi 0,060 mg/ 0,015 mg

Birgi je perorální hormonální antikoncepce obsahující gestoden a ethinylestradiol v dávkovacím režimu 24 aktivních tablet + 4 placebo tablety.

Clormetin 2 mg/ 0,03 mg

Clormetin 2mg/0,03mg por tbl flm (kód SÚKL: 0180461) je hormonální antikoncepce (kombinace chlormadinon acetát/ethinylestradiol ) s nízkým obsahem hormonů dostupná na našem trhu od listopadu 2011.

SPC najdete zde

Dutasterid Aristo 0,5 mg měkké tobolky

Terapie středně těžkých až těžkých příznaků benigní hyperplazie prostaty (BHP). Jedna měkká tobolka obsahuje dutasteridum 0,5 mg.

SPC najdete zde

Evellien 0,075 mg

Evellien je perorální, čistě gestagenní hormonální antikoncepce obsahující progestin desogestrel. Protože neobsahuje estrogen, je vhodná i pro kojící ženy.

SPC najdete zde

Fesoterodine Aristo 4 mg / 8mg tablety s prodlouženým uvolňováním

K léčbě dospělých se symptomy (zvýšená frekvence močení a/nebo urgence močení a/nebo urgentní inkontinence), které se mohou vyskytnout u pacientů se syndromem hyperaktivního močového měchýře.

SPC najdete zde

Lusienne 0,075 mg/ 0,020 mg

Lusienne je perorální hormonální antikoncepce obsahující ethinylestradiol a progestin gestoden v dávkovacím režimu 21 aktivních tablet

SPC najdete zde

Marumax 0,5 mg/0,4 mg tvrdé tobolky

Léčba středně těžkých až těžkých příznaků benigní hyperplazie prostaty (BHP). Jedna tvrdá tobolka obsahuje dutasteridum 0,5 mg a tamsulosini hydrochloridum 0,4 mg (což odpovídá tamsulosinum 0,367 mg)

SPC najdete zde

Tadalafil Aristo 20mg (10 mg) potahované tablety

Léčba erektilní dysfunkce u dospělých mužů.

SPC najdete zde

Tadalafil Aristo 5mg potahované tablety

Léčba erektilní dysfunkce u dospělých mužů. Léčba známek a příznaků benigní hyperplazie prostaty u dospělých mužů.

SPC najdete zde

Tibolon Aristo 2,5 mg tablety

Tibolon Aristo 2,5 mg se používá k léčbě příznaků nedostatku estrogenů u žen, které jsou alespoň jeden rok po menopauze.

SPC najdete zde

Ulipristal acetate Aristo

Nouzová antikoncepce pro použití během 120 hodin (5 dnů) od nechráněného pohlavního styku nebo po selhání použité metody antikoncepce.

SPC najdete zde

Yollie 3 mg/0,02 mg potahované tablety

Yollie 3 mg/0,02 mg potahované tablety se používá jako perorální kontracepce.

SPC najdete zde

Yosefinne

Yosefinne je perorální hormonální antikoncepce obsahující ethinylestradiol a progestin drospirenon v dávkovacím režimu 24 aktivních tablet +4 placebo tablety

SPC najdete zde

Aristo Pharma s.r.o.
Aviatická 1092/8
161 00 Praha - Ruzyně
Tel.: +420 603 109 312 (kancelář)
Tel: +420 724 380 910
 

e-mail: info@aristo-pharma.cz

IČO: 28942221
DIČ: CZ 28942221